Consultants & Partners


Het team van Vortus Greenhouse consultants bestaat uit
7 adviseurs en 3 partners waar we intensief mee samenwerken

 Alle consultants hebben een opleiding genoten op HBO-niveau en zijn wereldwijd inzetbaar.

persoon

Barend Löbker

Directeur Vortus bv/Adviseur

b.lobker@vortus.eu
persoon

Daan Boonman

Adviseur

d.boonman@vortus.eu
persoon

Marinus van der Lugt

Adviseur

m.vd.lugt@vortus.eu
persoon

Ruud van den Berg

Adviseur

r.vd.berg@vortus.eu
persoon

André Becker

Adviseur

a.becker@vortus.eu
persoon

Ton Peters

Adviseur

t.peters@vortus.eu
persoon

Pieter van Staalduinen

Adviseur

p.v.staalduinen@vortus.eu
persoon

Judith van Dijk

Office Manager

vortus@vortus.eu
Partners
persoon

Tineke Goebertus

Vortus Greenhouse Consultants Inc.

vortus@shaw.ca
persoon

Geert Sweere

Sweet Pepper Consultancy B.V.

http://www.sweetpepperconsultancy.nl info@sweetpepperconsultancy.nl
persoon

Jos de Groot

Westland Greenhouse Management Inc.

http://www.westlandghm.com